WIZUALIZACJA ŁAZIENKI WARSZAWA

Samodzielne wykonanie remontu łazienki od podstaw to spore wyzwanie. Uzyskanie niepowtarzalnego i oryginalnego efektu wymaga doświadczenia i ogromnej wyobraźni. Na szczęście firma INSERTO wyręczy Cię w tym wykonując wizualizację łazienki. Piękna przestronna i gustownie urządzona łazienka to marzenie wielu inwestorów. Niestety uzyskanie takiego efektu nie należy do najłatwiejszych, ponieważ nie wystarczy kupić materiały i sprzęty. Niezbędne okaże się ich prawidłowe zestawienie i rozmieszczenie. Jak pokazują statystyki remont łazienki wykonujemy raz na 10-15 lat. Dlatego wizualizacja łazienki zagwarantuje nam oszałamiający efekt, który będzie cieszył nasze oczy przez wiele lat. Dodatkowo firma INSERTO współpracując z salonami łazienek ROMAX oferuje darmową wizualizację łazienki, jeżeli zdecydujecie się Państwo na jej pełną realizację u naszego partnera handlowego.

Wizualizacja łazienki – konieczna?

Trudno sobie wyobrazić urządzenie łazienki bez jakiegokolwiek zamysłu i prostego rozrysowania na papierze rozmieszczenia elementów wyposażenia. Wizualizacja łazienki, mimo iż nie jest konieczna to znacznie ułatwia etap projektowania i wyobrażenia sobie efektu końcowego. To właśnie dzięki niej jeszcze przed podjęciem jakichkolwiek inwestycji możemy wprowadzać rozmaite zmiany, aż do uzyskania łazienki marzeń. Wizualizacja łazienki pozwala na zobrazowanie sobie wyglądu pomieszczenia, który przełoży się na jego realną ocenę i eliminację elementów, które nie pasują pod kątem estetycznym lub funkcjonalnym.

Wizualizacja łazienki idealnej

W łazience spędzamy znaczną część życia, dlatego też jej funkcjonalność i estetyka jest niezwykle istotna. To właśnie w niej rozpoczynasz i kończysz każdy dzień. Dlatego też nie ważne czy jesteś właścicielem dużego salonu kąpielowego czy też małej łazienki w bloku, musisz czuć się w niej swobodnie. Wizualizacja łazienki pozwala na zobrazowanie jak wybrane przez Ciebie materiały będą wyglądały w Twojej łazience. Dzięki INSERTO spełnisz swoje marzenia i zaprojektujesz szybko i w miłej atmosferze łazienkę idealną.

Wizualizacja łazienki składa się z:

Wizualizacja łazienki to koszt jedynie 400 zł brutto.

Jeżeli dokonasz zakupów towarów w jednym z naszych salonów Romax zgodnie ze specyfikacją produktów wykorzystanych w wizualizacji łazienki i wartość tych towarów przed rabatem przekroczy 4 000 zł brutto, sprzedawca zastosuje rabat w wysokości wartości wizualizacji łazienki, tj 400 zł brutto.

Podsumowując jeżeli wizualizacja łazienki wykonana przez INSERTO zostanie w pełni zrealizowana w salonach sieci ROMAX – wizualizacja łazienki będzie darmowa. 

Wizualizacja łazienki wykonana przez INSERTO.