Projekt łazienki Warszawa

PROJEKT ŁAZIENKI WARSZAWA

Łazienka to wyjątkowe pomieszczenie w każdym domu. To właśnie w tym miejscu zaczynasz i kończysz każdy dzień. Dlatego też właśnie temu wnętrzu stawiasz wyjątkowo surowe kryteria sanitarne, a utrzymanie czystości jest w nim priorytetem. Profesjonalny projekt łazienki uwzględni te wszystkie elementy. INSERTO to grupa doświadczonych projektantów, pomogą Ci w wykonaniu wyjątkowej aranżacji łazienki, która będzie cieszyć Twoje oko każdego dnia. Projekt łazienki wymaga uwzględnienia wielu czynników. Dlatego też projekt łazienki to połączenie funkcjonalności z estetyką i dogodnym budżetem. Współpraca z INSERTO to gwarancja projektu łazienki marzeń. W naszych łazienkach panują specyficzne warunki; duża zmienność temperatury i wysoka wilgotność powietrza sprawia, iż materiały wykorzystane do jej aranżacji muszą spełniać wyjątkowo restrykcyjne wymagania. Projekt łazienki od INSERTO to gwarancja niepowtarzalnego wyglądu i trwałości na wiele lat.

projekt łazienki Warszawa
projekt łazienki Warszawa
projekt łazienki Warszawa

Projekt łazienki – kontra jej wielkość

Projekt łazienki mimo iż nie jest koniecznością, pomaga w aranżacji nie tylko małych łazienek w bloku, ale także dużych salonów kąpielowych. Projektowanie łazienek najczęściej staje przed funkcjonalnym urządzeniem niewielkiej łazienki. O ile jednak salon można zaaranżować pomijając niektóre elementy wyposażenia, o tyle w dziedzinie, jaką jest projektowanie łazienki wymiary mają diametralne znaczenie. W tym pomieszczeniu muszą znaleźć się wszystkie –niezbędne elementy wyposażenia. Dlatego też projekt łazienki pomoże Ci w realizacji marzeń i funkcjonalnym urządzeniu małej łazienki.

Nie wyobrażasz sobie projektu łazienki bez wanny? A może preferujesz prysznic? Nasz projekt łazienki powstaje na indywidualne zamówienie – spełniając potrzeby każdego inwestora. A co jeżeli każdy z domowników ma inne wymagania? INSERTO pomoże Ci w znalezieniu efektywnych rozwiązań i kompromisu. Projektowanie łazienek zarówno tych małych jak i dużych to nasza pasja – dlatego też skorzystaj z naszego doświadczenia i postaw na sprawdzone rozwiązania. Idealny projekt łazienki nie ma przed nami tajemnic. Poradzimy sobie z każdym nawet najtrudniejszym wnętrzem.

projekt łazienki Warszawa
projekt łazienki Warszawa

Projekt łazienki od INSERTO

Wykonamy dla Ciebie zarówno projekt małej łazienki w bloku, jak i przestronnego wnętrza w nowym domu jednorodzinnym. Marzysz o wnętrzu w stylu SPA, eko a może Twoim marzeniem jest industrialny projekt łazienki? Projektowanie łazienek to nasz pasja – a naszym celem są ciekawe, funkcjonalne i niepowtarzalne rozwiązania, które stawiają na trwałość materiałów. Indywidualny projekt łazienki to wnętrze szyte na miarę Twoich potrzeb. Dzięki naszej pomocy każdego dnia będziesz cieszył oko swoją wymarzoną aranżacją, zaś wprowadzona przez nas funkcjonalność ułatwi Ci codzienną organizację.

Projekt łazienki - zawartość:

  • Projekt elementów wewnętrznych łazienki, w tym ścian działowych, zabudów kartonowo-gipsowych (w tym sufitowych)
  • Projekt rozmieszczenia punktów elektrycznych
  • Projekt rozmieszczenia elementów wodno-kanalizacyjnych
  • Dobór materiałów wykończeniowych
  • Dobór gotowych elementów wyposażenia
  • Dobór kolorystyki stałych elementów wnętrza
  • Pełną dokumentację wykonanych prac projektowych wraz z wykazem materiałów oraz gotowych elementów wyposażenia
projekt łazienki Warszawa

Koszt wykonania projektu wynosi 900zł brutto.

Jeżeli dokonasz zakupów towarów w jednym z naszych salonów Romax zgodnie ze specyfikacją produtków wykorzystanych w projekcie i wartość tych towarów przed rabatem przekroczy 8 000 zł brutto, sprzedawca zastosuje rabat w wysokości wartości projektu, tj 900 zł brutto.

Projekty łazienek naszych klientów