PROJEKT ŁAZIENKI OD INSERTO

Łazienka to wyjątkowe pomieszczenie w każdym domu. To właśnie w tym miejscu zaczynasz i kończysz każdy dzień. Dlatego też właśnie temu wnętrzu stawiasz wyjątkowo surowe kryteria sanitarne, funkcjonalne i estetyczne, a utrzymanie czystości jest w nim priorytetem. Profesjonalny projekt łazienki uwzględni te wszystkie elementy. INSERTO to grupa doświadczonych projektantów, pomogą Ci w wykonaniu wyjątkowego projektu aranżacji łazienki, która będzie cieszyć Twoje oko każdego dnia. Projekt łazienki wymaga uwzględnienia wielu czynników, dlatego też projekt łazienki to połączenie funkcjonalności z estetyką i dogodnym budżetem. Współpraca z INSERTO to gwarancja projektu łazienki marzeń. W naszych łazienkach panują specyficzne warunki: duża zmienność temperatury i wysoka wilgotność powietrza sprawia, iż materiały wykorzystane do jej aranżacji muszą spełniać wyjątkowo restrykcyjne wymagania. Projekt łazienki od INSERTO to gwarancja niepowtarzalnego wyglądu i trwałości na wiele lat.

projekt łazienki Warszawa
projekt łazienki Warszawa
projekt łazienki Warszawa

Projekt łazienki – kontra jej wielkość

Projekt łazienki mimo iż nie jest koniecznością, pomaga w aranżacji nie tylko małych łazienek ale także dużych salonów kąpielowych. Dobry projekt łazienki uczyni twoje wnątrze pieknym, funkcjonalnym i ergonomicznym. O ile jednak salon można zaaranżować pomijając niektóre elementy wyposażenia, o tyle w dziedzinie, jaką jest projektowanie łazienki wymiary mają diametralne znaczenie. W tym pomieszczeniu muszą znaleźć się wszystkie –niezbędne elementy wyposażenia. Dlatego też projekt łazienki pomoże Ci w realizacji marzeń i funkcjonalnym urządzeniu małej łazienki.

Nie wyobrażasz sobie projektu łazienki bez wanny? A może preferujesz prysznic? Nasz projekt łazienki powstaje na indywidualne zamówienie – spełniając potrzeby każdego inwestora. A co jeżeli każdy z domowników ma inne wymagania? INSERTO pomoże Ci w znalezieniu efektywnych rozwiązań i kompromisu. Projektowanie łazienek zarówno tych małych jak i dużych to nasza pasja – dlatego też skorzystaj z naszego doświadczenia i postaw na sprawdzone rozwiązania. Idealny projekt łazienki nie ma przed nami tajemnic. Poradzimy sobie z każdym nawet najtrudniejszym wnętrzem.

Projekt łazienki - zawartość:

  • Projekt elementów wewnętrznych łazienki, w tym ścian działowych, zabudów kartonowo-gipsowych (w tym sufitowych)
  • Projekt rozmieszczenia punktów elektrycznych
  • Projekt rozmieszczenia elementów wodno-kanalizacyjnych
  • Dobór materiałów wykończeniowych
  • Dobór gotowych elementów wyposażenia
  • Dobór kolorystyki stałych elementów wnętrza
  • Pełną dokumentację wykonanych prac projektowych wraz z wykazem materiałów oraz gotowych elementów wyposażenia
projekt łazienki Warszawa

Koszt wykonania projektu łazienki (do 8m2 podłogi) wynosi 900zł brutto, promocja od 10 sierpnia do odwołania cena projektu – 600zł brutto.*

Jeżeli dokonasz zakupów towarów w jednym z naszych salonów Romax zgodnie ze specyfikacją produtków wykorzystanych w projekcie i wartość tych towarów przed rabatem przekroczy 8000 zł brutto, 6000 zł brutto* sprzedawca zastosuje rabat w wysokości wartości projektu, tj 600 zł brutto.*
*promocja od 10 sierpnia 2020 do odwołania 

Projekty łazienek naszych klientów